ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ НОВОБОРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 25.04.2019 11:03

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Новоборівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг при виконавчому органі Новоборівської селищної ради» та аналізу регуляторного впливу шляхом розміщення на офіційному сайті Новоборівської селищної ради - https://novoborivska-gromada.gov.ua.

Зміст проекту: Проект рішення Новоборівської селищної ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг при виконавчому органі Новоборівської селищної ради» розроблений з метою визначення порядку організації роботи Центру надання адміністративних послуг на підставі Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Розробник проекту: Новоборівська селищна рада.

Адреса: 12114, Житомирська область, Хорошівський район, смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А.

E-mail: selrada_novaborova@ukr.net.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу
регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі поштовою адресою: 12114, Житомирська область, Хорошівський район, смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А.

Контактний телефон – (04145)  9-51-57.