20 КВІТНЯ 2019 РОКУ ЗАГАЛЬНА ТОЛОКА НА ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Дата: 18.04.2019 15:22

В рамках проведення ТОЛОКИ 20.04.2019 року, яка почнеться о 10.00 год. заплановано здійснити прибирання територій:

1. на СМУ територію біля лазні по вул. Маяковського смт. Нова Борова;

2. в лісі від залізничного вокзалу до зупинки смт. Нова Борова та в МЕСі вздовж вул. Набережна;

3.  в лісі територія навколо «кринички» біля водосховища.

4. Інші території, які ви хочете прибрати з друзями або сусідами (повідомте лише ЖКП де потрібно здійснити вивіз сміття).

Просимо всіх небайдужих долучитись до прибирання та покращення благоустрою в населених пунктах громади.

Відповідно  до рішення виконавчого комітету Новоборівської селищної ради № 51 від 15.03.2019 року на території Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади оголошено двомісячник благоустрою з 29.03.2019 р. по 31.05.2019 р.

В рамках даного двомісячника благоустрою проведено ряд масових заходів з прибирання населених пунктів громади.

На Всесвітній День води  члени молодіжної ради разом із заступником селищного голови Русланом Семенієм та працівниками Новоборівського ЖКП навели лад на берегах водосховища. Мешканці Кропивнянського старостинського округу здійснили прибирання та благоустрій берегів річки Крапля.

05.04.2019 року відбувся загальний суботник, в якому прийняли участь працівники бюджетних установ та організацій, педагогічні колективи  освітніх закладів разом із школярами.

Активістами, які вболівають за розвиток спорту в громаді було проведено облаштування  території футбольного поля  в смт. Нова Борова, із залученням техніки ТОВ «МГЗК», ТОВ «Валки-Ільменіт», ТОВ «Аеліта» та учнів Новоборівської гімназії.

Мешканцями Кропивнянського старостинського округу наведено лад на стадіоні та в спортивних спорудах. Проведено суботники по Небізькому, Ягодинському та Фасівському старостинських округах громади.

Шановні мешканці громади долучайтесь до наведення належного санітарного стану в населених пунктах громади, як в місцях загального значення, так і на прилеглих територіях до земельних ділянок, що перебувають у Вашій власності або користуванні (приберіть свої будівельні матеріали, дрова та інше із прилеглих до парканів територій, так як це порушення Правил благоустрою, за що передбачено штраф у розмірі від 340 до  1360 грн. ).