ДО УВАГИ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ

Дата: 02.04.2019 15:05

Фото без описуЗ метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 13 березня 2019 року № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям».

Зокрема, з 1 квітня 2019 року запроваджено виплату допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Допомога призначається органом соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною.

Документи, необхідні для призначення допомоги, подаються заявником особисто.

Для призначення допомоги органу соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця) або іншого документа, що посвідчує особу   подається:

- заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

- довідка з селищної ради про те що діти проживають разом із матір’ю (батьком) та перебувають на їх утриманні;

- копії посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) – копії посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);

- копії свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).

Допомога призначається у розмірі 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

Рішенням Уряду збережено право на отримання з 1 квітня 2019 року допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня - червня 2019 року.

Для отримання детальної інформації необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення  за місцем проживання.