В 2019 РОЦІ В НОВОБОРІВСЬКІЙ ОТГ ЗАПРАЦЮЄ СПРОМОЖНИЙ ЦНАП

Дата: 20.03.2019 12:26

19 березня 2019 року відбувся ознайомчий візит представників ULEAD в рамках реалізації проекту "Створення ЦНАП в громадах". Новоборівська ОТГ прийняла участь в ІІІ раунді відбору на реалізацію проекту ЦНАП в громаді та увійшла в 150 громад, які прийняті до роботи в ІІІ раунді. Представники ULEAD оглянули приміщення та напрацювали з працівниками селищної ради план подальшої роботи. В 2019 році в Новоборівській ОТГ запрацює спроможний ЦНАП та два віддалені робочі місця працівників ЦНАПу.