ВШАНУЄМО ПАМ'ЯТЬ НАШОГО ЗЕМЛЯКА

Дата: 08.02.2019 16:51

10 лютого 2019 року четверта річниця загибелі нашого земляка Порозінського Сергія Вікторовича, жителя села Небіж.

Справжній патріотизм – це не високопарні слова, не емоційний прояв справедливого гніву до загарбників та гарні промови про любов до України, а спокійна професійна праця кожного на своєму місці. Вона, і тільки вона, наблизить нашу перемогу над віроломним і жорстоким ворогом. А подвиг, самопожертва, усвідомлене, осмислене покладання власного життя заради своєї Батьківщини, рідних, друзів – це лише вищий прояв патріотизму в повсякденному ратному труді.

2015 – поблизу с. Спартак (Ясинуватський район, Донецька область) загинув Порозінський Сергій Вікторович (народився 06.09.1985 р. у с. Небіж Володарсько-Волинського району) – військовик, старшина, боєць 95-тої окремої Житомирської десантно-штурмової бригади. Учасник бойових дій у зоні антитерористичної операції (АТО) на сході України.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України № 282/2015 від 23.05.2015 р. нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Низький уклін Сергію, який заплатив своїм життям, у боротьбі за Україну та наше спокійне життя.