АНАЛІТИЧНА ДОПОВІДЬ «ПРО СТАН ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ У НОВОБОРІВСЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ»

Дата: 16.01.2019 09:47

Приєднання до ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді», стало усвідомленим кроком керівництва Новоборівської об’єднаної територіальної громади. В процесі втілення ініціативи прагнемо до подолання глобальних викликів, в першу чергу, необхідності гуманізації політики, боротьби з бідністю та хворобами, збереження довкілля та інших ініціатив які покращать життя дітей та молоді. З іншого боку, цей крок є спробою практично втілити на муніципальному рівні положення Конвенції ООН про права дитини, інших міжнародних та національних документів у сфері захисту дітей. До складу Новоборівської об’єднаної територіальної громади, входить 18 населених пунктів, центральною садибою є смт. Нова Борова. Стратегія розвитку Новоборівської об’єднаної територіальної громади, має ключові напрямки - економічний розвиток, розвиток інфраструктури, ефективне управління та підвищення якості послуг для населення, і кожен з цих напрямків має безпосереднє спрямування для покращення життя дітей та молоді.

Приєднуючись до ініціативи, місцева влада визнає, що благополуччя дітей та молоді, повага до їхніх інтересів є ключовими цілями її діяльності.

Приєднання до ініціативи стане практичним інструментом, який прискорить реалізацію Конвенції про права дитини та Переглянутої Європейської хартії про участь молодих людей у місцевому та регіональному житті, а також допоможе досягнути Цілей сталого розвитку на місцевому рівні. Вона сприяє комплексному забезпеченню інтересів дітей та молоді завдяки координації зусиль усіх відомств, структур та учасників.

В ході приєднання до ініціативи,  буде посилена участь дітей та молоді в житті громади. Отже, діти й молодь зможуть постійно змінювати свою громаду на краще.

АНАЛІТИЧНА ДОПОВІДЬ