Новоборівська громада

Житомирська область, Житомирський район

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 11.01.2019 10:24
Кількість переглядів: 988

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки «Плану зонування території смт. Нова Борова, Хорошівського району, Житомирської області»

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації: Плану зонування території смт. Нова Борова, Хорошівського району, Житомирської області

Замовник: Новоборівська селищна рада.

Платник: Новоборівська селищна рада..

Виконавець: Державне підприємство «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя.

Призначення та зміст зонінгу:

План зонування території (зонінг) - містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

Фізичні та юридичні особи знайомляться з інформацію, що стосується змісту зонінгу та мають керуватися ним під час формування та реалізації намірів будівництва, використання земельних ділянок та експлуатації об'єктів містобудування, а також вирішення інших питань використання території населеного пункту.

План зонування території населеного пункту (зонінг) призначений для:

- забезпечення реалізації планів та програм (в т.ч. зафіксованих в затвердженій документації) розвитку території населеного пункту, систем інженерного, транспортного забезпечення та соціального обслуговування, збереження природного, історичного та культурного середовища;

- для надання інформації щодо використання і забудови земельних ділянок для власників та осіб, що бажають придбати нерухоме майно, в т.ч. земельну ділянку, у власність або оренду;

- підвищення ефективності використання земельних ділянок, в т.ч. шляхом створення умов для залучення інвестицій у будівництво та впорядкування міської території;

- забезпечення вільного доступу громадян до інформації щодо використання території населеного пункту та їх участь у вирішенні питань щодо землекористування та забудови;

- здійснення ефективного контролю за будівельною (містобудівною) діяльністю фізичних та юридичних осіб.

З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися в Новоборівській селищній раді в відділі земельних ресурсів, понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00.

Відповідальний начальник відділу земельних ресурсів Новоборівської селищної ради Гаращук Олександр Петрович.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до з 11 січня по 11 лютого 2019 року включно, за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться 12 лютого 2019 року в Новоборівському будинку культури о 10.00. за адресою: смт Нова Борова, вул. Незалежності, 11.

План зонування території

Зонінг


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь