ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 10.01.2019 09:42

Відповідно до рішення виконавчого комітету № 281 від 28 грудня 2018 року «Про забезпечення безперебійної роботи електрозв’язку», на території Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади в місцях проходження підземних кабельних ліній зв’язку заборонено проведення будь-яких земляних робіт на глибині більше як 30 см., в тому числі заміну опор, підключення до житлових будинків водогонів та інших підземних комунікацій, посадку дерев, викопування підвалів, колодязів та інших робіт, пов’язаних з розкриттям ґрунту, без попереднього погодження та письмового дозволу начальника відділу земельних ресурсів Новоборівської  селищної ради та виклику на місце робіт представників:

КД – 6/02 ТОВ «Вікторія – Феліз», який знаходиться в смт. Черняхів, вул. Театральна, 13, тел.:  (067) 521-10-45.

Виклик працівників зв’язку повинен бути здійснений за 3 доби до початку виконання робіт.

Відповідальні особи, які здійснюють контроль за узгодженням та проведенням робіт в охоронних зонах кабельних ліній зв’язку:

Гаращук О.П. – начальник відділу земельних ресурсів селищної ради;

в/о старости Кропивнянського старостинського округу – Кузьменко М.М.;

в/о старости Небізького старостинського округу – Омельчук С.П.;

в/о старости Фасівського старостинського округу – Мошківська В.А.;

в/о старости Ягодинського старостинського округу – Шемет С.Ф.

Винні у порушенні Правил охорони ліній зв’язку згідно ст. 360 Кримінального кодексу України притягуються до кримінальної відповідальності.

Рішення виконкому