ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата: 31.12.2018 16:31

Шановні жителі громади!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новорічне свято - це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання. Тож прийміть найщиріші привітання з наступаючим Новим роком. Хай збудуться ваші мрії, нехай Новий рік стане для вас і ваших рідних роком добрих перемін, а для України — роком зміцнення і утвердження держав­ності, соціально-економічного зростання, духовного оновлення та процвітання! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя.