ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРУ ПОДЯКУ ЗА НАДАННЯ НОВОРІЧНИХ ПОДАРУНКІВ

Дата: 28.12.2018 14:46

Новоборівська селищна рада висловлює щиру подяку за надання солодких новорічних подарунків дітям Новоборівської громади з сімей СЖО, ВПО, дітям сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування та дітям, які знаходяться під опікою.

Дякуємо депутату Житомирської обласної ради Пінському О.В., директору ТОВ «Валки Ільменіт» – Бондарю І.К., директору Межиріченського ГЗК – Сахненку С.П., директору ТОВ «УкрГабро» - Соколенку М.В. , представнику ТОВ «УкрГабро» -  Беляку О.П., представнику ПП «Фарм Сервіс» Валебному І.Л., ФОП Литвинчук Т.В., ФОП Литвинчук А.М., родині Рекчеєвих з м. Житомир, жителю смт. Хорошів - Данюку В.А.

Також дякуємо депутату Верховної Ради Дзюблику П.В. за надання продуктових наборів, які отримали сім’ї СЖО та новорічних подарунків для дітей з інвалідністю.