Новоборівська громада

Житомирська область, Житомирський район

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ВІД ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 27.12.2018 11:14
Кількість переглядів: 644

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – Детальний план території  по вул. Гагаріна, 24 в селищі міського типу Нова Борова Хорошівського району Житомирської області

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території по вул. Гагаріна, 24 в селищі міського типу Нова Борова Хорошівського району Житомирської області.

Містобудівна документація – детальний план території, розроблена на підставі рішення 33 сесії Новоборівської селищної ради № 792 від 21.12.2018 року.

Замовник: Новоборівська селищна рада.

Платник: Зайнчуковський Руслан Валентинович

Виконавець: Проектно-виробнича фірма «Територія комфорту Д.О.М.»

Місце розташування: смт. Нова Борова, вул. Гагаріна, 24

Детальний план території розроблений з метою:

  • Визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами;
  • Визначення функціонального призначення території.

З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися в Новоборівській селищній раді в відділі земельних ресурсів, понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00. Відповідальний Начальник відділу земельних ресурсів Новоборівської селищної ради Гаращук Олександр Петрович.

Пропозиції та (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймається до 28 січня 2019 року за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9а в кабінеті відділу земельних ресурсів.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу земельних ресурсів Гаращук Олександр Петрович

Громадські слухання будуть проходити о 14.00 год. 29 січня 2019 року в  залі засідань Новоборівської селищної ради за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9а (2 поверх).

ДОДАТКИ


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь