ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА 33 СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 22.12.2018 10:53

Фото без описуУ п’ятницю 21 грудня відбулась чергова 33 сесія селищної ради. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати селищної ради, начальники відділів та  працівники виконавчого комітету селищної ради,  старости громади. На сесії присутніми були 20 депутатів, було позитивно розглянуто 68 питань порядку денного.

На початку сесії селищний голова Григорій Рудюк звітував про виконану роботу за 2018 рік (звіт).

Депутатами були розглянуті питання про внесення змін до бюджету селищної ради на 2018 рік, а також затверджено бюджет громади на 2019 рік.

Були затверджені наступні програми:

- Програма соціально-економічного розвитку Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік;

- Програма розроблення та коригування містобудівної документації Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки; - Програма виконання оплачуваних суспільно-корисних робіт на території Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки; - Програма зайнятості населення Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік;

- Програма організації харчування в закладах загальної середньої  освіти Новоборівської селищної ради на 2019 рік;

- Програма забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та  нецукровий діабет жителів Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади  на 2019-2020 роки;

- Програма зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів Новоборівської селищної ради на 2019-2021 роки;

- Програма  компенсації втрат від здачі на забій худоби, хворої на лейкоз, в населених пунктах Новоборівської селищної ради на 2019-2022 роки.

На сесії було затверджено 3 положення, розглянуті земельні питання.