РОЗПОЧАТО РЕАЛІЗАЦІЮ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ «ДЕРЖАВНІ БАТЬКИ»

Дата: 20.12.2018 12:01

В рамках співпраці Новоборівської селищної ради та ГО  "Новоборівська спілка ветеранів та учасників АТО об'єднаної територіальної громади" за підтримки ПРООН Україна розпочато реалізацію спільного проекту "Державні батьки". За кошт Новоборівської селишної ради розпочато ремонтні роботи та облаштування приміщення, за грантові кошти придбано обладнання та техніку в Кропивнянську ЗОШ І-ІІІ ступенів.  В рамках проекту буде обладнано центр для дітей, підлітків та родин, що потрапили у складні життєві обставини. Центр "Державні батьки" має на меті соціальну адаптацію та тісну співпрацю дітей та підлітків з соціальними службами та поліцією для покращення рівня життя та попередження дитячих злочинів та злочинів проти дітей. Втілення проекту стане вагомим внеском в безпеку громади та буде пілотним центром в області подібного зразку.