ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ХОРОШІВСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 18.12.2018 11:06

17 грудня 2018 року відбулося засідання Ради регіонального розвитку Хорошівського району. Участь в засідання взяли голова районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації, голови селищних рад об'єднаних територіальних громад, сільські голови. В ході засідання були розглянуті два питання - про підсумки впровадження реформи децентралізації в районі у 2015-2018 роках та про перспективний план розвитку Хорошівського району на 2019 - 2021 роки.