ВІДДІЛ ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я І СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ СФЕРИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Дата: 05.12.2018 14:42

Відділ освіти, охорони здоров'я і соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад спеціалістів КУ «Новоборівський інклюзивно-ресурсний центр» Новоборівської селищної ради, а саме: вчителя-логопеда,  практичного психолога, вчителя дефектолога, вчителя лікувальної фізкультури.

Вимоги до претендентів:

вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія”, “Фізичне виховання” (лікувальна фізкультура) за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога;

стаж роботи за фахом не менше двох років.

Прийом та реєстрація документів від претендентів на посаду здійснюється відділом освіти, охорони здоров'я і соціально-культурної сфери Новоборівської ради до 25.12. 2018р.

У разі надіслання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

За детальною інформацією звертатися за телефоном: 9-51-00.