ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЖИТОМИРЩИНИ ВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 15.11.2018 16:51

Житомирщина залишається лідером у найголовнішій реформі країни, яку ініціював Президент, – децентралізації. Саме ця реформа дає можливості розвитку села та об’єднаних територіальних громад.

На цьому, 14 листопада, наголосив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич   вітаючи працівників сільського господарства із професійним святом. Заходи з нагоди професійного свята відбулись у Житомирському обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги за участю голови облради Володимира Ширми, представників з усіх районів області.

Ігор Гундич наголосив на тому, що Житомирщина продовжує лідирувати у рейтингах сільськогосподарського виробництва. І це не може не радувати.

Довідково. У сфері сільського господарства Житомирщина постійно збільшує обсяги виробництва та займає лідируючі позиції серед областей України.

Зокрема, індекс сільськогосподарського виробництва на Житомирщині становить 110,9% (5 місце серед регіонів України), в тому числі за виробництвом продукції рослинництва – 115,4% (4 місце), тваринництва – 100,9% (8 місце).

За 9 місяців 2018 року в області виробили валової продукції сільського господарства на суму 7 млрд 454,8 млн грн, що на 730,5 млн грн більше до відповідного періоду минулого року.

За січень-вересень 2018 року на 76,3% збільшилося виробництво соняшнику, на 45,4% – ріпаку, на 23,4% – плодів та ягід.

У рейтингу за чисельністю поголів’я великої рогатої худоби та поголів’я корів Житомирщина перебуває на 5-му місці.

За виробництвом молока – на 4-му місці.

У 2018 році у розвиток агропромислового комплексу області залучили 2 млрд 368,8 млн грн інвестиційних коштів, що у 2,1 рази більше до відповідного періоду 2017 року.