ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ГЕННАДІЯ ЗУБКА З ПРЕДСТАВНИКАМИ АСОЦІАЦІЇ ОТГ

Дата: 04.10.2018 09:42

3 жовтня в м. Києві відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка з представниками Асоціації об’єднаних територіальних громад.

Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання забезпечення реалізації органами місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад визначених законом повноважень, фінансові питання та міжбюджетні відносини у проекті Держбюджету 2019, проблемні питання передачі земель сільськогосподарського призначення, питання стану реформування первинної медицини.

Сьогодні відбувся конструктивний і відвертий діалог з представниками Асоціації об’єднаних територіальних громад, нашими надійними партнерами по реформі децентралізації. Важливий результат — Асоціація ОТГ виступає за якнайшвидше завершення реформи місцевого самоврядування – вже до 2020 року. Про це за результатами наради з представниками Асоціації ОТГ заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.