СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА В ГРОМАДІ

Дата: 04.09.2018 13:09

03 вересня 2018 року в навчальних закладах громади пройшли святкові урочистості з нагоди Першого Дзвоника.  Цього року лави першокласників поповнили 111 першокласників. Святкові урочистості в кожному навчальному закладі відвідали представники Новоборівської селищної ради, які вручили талановитим учням почесні грамоти та грошові призи. Кожен захід був сповнений позитивними емоціями та був по дійсному святковим для усіх присутніх.

Вітаємо всіх учнів, вчителів з початком нового навчального року, першокласників та їх батьків з новою сходинкою у їхньому житті, майбутнім випускникам бажаємо провести найкращій останній рік в рідній школі!! В добру путь дорогі школярі!! Терпіння, натхнення та сил Вам дорогі вчителі!