ГРАНТОВА ПІДТРИМКА У СУМІ ДО 5 ТИСЯЧ ЄВРО НА РОЗШИРЕННЯ БІЗНЕСУ

Дата: 20.08.2018 16:39

Фонд громади Житомира приймає заявки від керівників бізнесу (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) для участі у новій грантовій програмі із розширення підприємницької діяльності.

Розмір грантової допомоги у вигляді профільного обладнання у разі успішного захисту бізнес-планів – до 5000 Евро.

Організатор конкурсу – Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках Проекту “Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні”.

До подання заявок на участь у тренінгах запрошуються особи із числа внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, жінки та чоловіки, віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:

1. Безперервна операційна діяльність протягом останніх 2-ох років;
  2. 100% право власності на бізнес у заявника;
  3. Фізичне розташування в орендованому / власному виробничому чи офісному приміщенні протягом принаймні одного року, що має бути підтверджено відповідним договором оренди або актом на право власності на приміщення;
  4. Категорії бізнесів: виробництво, сільське господарство, послуги (не включаючи послуги роздрібної та гуртової торгівлі);
  5. Кількість офіційно працевлаштованих найманих працівників – не менше шести; трудові угоди мають бути заключенні не менш ніж за шість місяців до подання заявки на участь у програмі;
  6. Річний валових дохід не менше ніж 1 500 000 гривень, що має бути підтверджено у податковій декларації за 2017 рік.

В рамках програми допускається участь осіб, які стали бенефіціарами проектів МОМ не менш ніж за 24 місяці до подання заявки на участь у цій програмі.

*Заявка на участь в грантовій програмі із розширення власного бізнесу

За детальною інформацією звертаєтеся в офіс Фонду громади Житомира за тел.: (096) 627-78-52, (099)771-37-35, (0412)46-10-86, (093)94-94-737, e-mail: mom.zt2015@gmail.com.