БЕЗПЕКА НА ВОДІ ВЛІТКУ

Дата: 15.08.2018 10:26

У зв’язку зі спекотною погодою найбільш приємний і корисний відпочинок влітку – це відпочинок біля води. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди потрібно пам’ятати про власну безпеку. З початку року на водоймах Житомирщини загинуло 20 людей, з них одна дитина. Така сумна статистика свідчить, що не всі відповідально ставляться до елементарних правил безпеки.

З метою попередження загибелі громадян на водних об’єктах, інструктором з протипожежної профілактики Новоборівської місцевої пожежної охорони Мельниченко Л.І., було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу та вручено пам’ятки, щодо безпечного відпочинку на воді.

Під час спілкування з громадянами інструктор наголошувала, що нехтування елементарними правилами безпеки часто стає причиною трагічних наслідків. Основними причинами нещасних випадків з людьми на воді є купання та перебування на території водоймищ в нетверезому стані, купання в необладнаних для цього місцях, необережне поводження у воді під час пірнання, відсутність належного нагляду за дітьми  при перебуванні їх у водоймищі.

НОВОБОРІВСЬКА ПОЖЕЖНА ОХОРОНА ЗАСТЕРІГАЄ:

Ніколи не забувайте про правила безпеки під час відпочинку біля річки та правила поведінки на воді, адже суворе та чітке дотримання цих правил збереже Вам здоров’я та життя! Вода чудовий засіб оздоровлення організму. Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але нажаль, для декого відпочинок на воді закінчується трагедією…

У випадку надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером «101» або 9-51-01.