СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ГРОМАДИ

Дата: 13.08.2018 14:16

В суботу 11 серпня в Новій Боровій відзначили день селища та об’єднаної територіальної громади. Свято розпочалося об 11:00 годині з розіграшу кубку громади по футболу. В фінальному матчі між ФК «Оріон» та ФК села Луковець з рахунком 6:2 перемогу отримав ФК «Оріон» смт. Нова Борова.

Офіційна частина свята розпочалася з привітального виступу селищного голови Григорія Рудюка. З вітаннями та виступами аматорських колективів на свято завітали гості з Чоповицької, Ушомирської, Червоненської об’єднаних територіальних громад. До жителів громади з вітальним словом звернувся депутат обласної ради Олег Пінський, який зачитав привітання від голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми.

На святковому концерті свою майстерність показали представники закладів культури та освіти Новоборівської громади. Відбулися нагородження в різних номінаціях. Були відзначені зразкові двори громади, найстарший та наймолодший житель громади та інші номінації. Гостей свята пригощали запашною рибною юшкою від заступника селищного голови Семенія Руслана та директора ТОВ «Валки Ільменіт» Бондаря Івана, а також смачною картоплею з м'ясом та грибами від селищного голови Григорія Рудюка. Для наймолодших жителів громади працювали дитячі атракціони. А насамкінець, на усіх чекала святкова дискотека.