У ХОРОШЕВІ ПРАЦЮЄ ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ ТА «ТЕЛЕФОН ДОВІРИ» УПРАВЛІННЯ СБ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 09.08.2018 10:41

Фото без описуДля прийому звернень від мешканців регіону про факти корупції чиновників та посадовців, наміри чи заклики до сепаратизму, силового захоплення державної влади, терористичної і диверсійної діяльності, інші правопорушення, що відносяться до компетенції СБУ, Управління Служби безпеки України в Житомирській області повідомляє про роботу громадських приймалень в усіх районних центрах регіону.

У Хорошеві громадська приймальня знаходиться за адресою: вул. Г. Кантемирівців, 2, та працює у понеділок, середу та п’ятницю з 10.00 до 18.00. Наявну інформацію мешканці району можуть повідомляти за номерами (04133) 5-27-78, (098)-480-55-33, (096)-801-99-83 чи надсилати на електронну скриньку malin_mrv@ukr.net.

Прийом громадян здійснюється без попереднього запису і за наявності паспорта або іншого документу, що засвідчує особу.

Крім того, інформацію про можливі правопорушення у сфері державної безпеки, як і раніше, можна цілодобово повідомити за «телефоном довіри» Управління СБУ в Житомирській області (0412) 47-21-52 та до громадської приймальні УСБУ за адресою: м.Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 7, або надіславши листа на електронну скриньку УСБУ usbu_zhr@ssu.gov.ua.

Отримана інформація обов`язково буде перевірена, а конфіденційність – забезпечена. За результатами перевірки прийматимуться відповідні рішення.

Прес-група УСБ України

в Житомирській області