В СМТ. НОВА БОРОВА ВІДКРИТО ДРУГИЙ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК ІЗ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ

Дата: 08.06.2018 15:25

08.06.2018р. на території Нової Борової відкрито другий  спортивний майданчик із штучним покриттям. Такий подарунок дітям громади був зроблений Новоборівською селищною радою, за підтримки депутатів та небайдужих мешканців.

Честь розрізати червону стрічку та знаменувати відкриття майданчику розділили селищний голова Рудюк Григорій Лаврентійович  та футбольна зірка, виходець Нової Борової Червінський Денис Вікторович.

Право першого удару по м’ячу почесно отримав селищний голова Рудюк Г.Л. Чудовим, запальним танком на честь відкриття майданчику тішили присутніх учениці Новоборівського ліцею. Вокальними номерами привітали присутніх Мошківська Даша та Гвоздовська Дарія. Надзвичайно зворушливим став таночок малюків ЦРД «Сонечко».

На новому майданчику відбувся перший товариський футбольний матч між дитячими спортивними клубами Нової Борової та м. Бердичева. Гра не могла пройти без переможця, з рахунком 7:3 перемогла команда Нової Борової. По при те, усі учасники товариського матчу отримали медалі.

Головою селищної ради вручено грошові подарунки обом клубам. Представник ТОВ «Валки-Ільменіт» подарував дитячим футбольним командам та опорній школі футбольні м’ячі. Вручено подяки небайдужим мешканцям, які допомагали у будівництві майданчика.

Відкриття майданчику стане значним внеском в розвиток дитячо – юнацького спортивного руху в громаді.