БЕЗКОШТОВНА ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ УСТАНОВАХ УКРАЇНИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО

Дата: 31.05.2018 15:35

Фото без описуВідповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017року № 1057 учасники АТО мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції органи соціального захисту населення організовують направлення учасників АТО до реабілітаційних установ.

Для отримання направлення на психологічну реабілітацію в реабілітаційній установі необхідно:

·     Звернутися до управління праці та соціального захисту населення районних райдержадміністрацій та виконавчих органів селищної ради за:

- зареєстрованим місцем проживання;

- фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території).

·     Заповнити заяву встановленого зразку, до якої додати копії (Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду):

- посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

·     Орган соціального захисту населення:

- реєструє зазначені вище документи;

- видає учаснику АТО, за його бажанням, направлення на реабілітацію.

За детальною інформацією про психологічну реабілітацію учасників АТО необхідно звернутися в управління праці та соціального захисту населення Хорошівської РДА за адресою: смт. Хорошів, вул. Соборна, 1  тел. 3-35-04, 096-773-86-22, 093-572-93-24 каб. № 8.