ЗВІТУВАННЯ В.О. СТАРОСТИ ЯГОДИНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ПРО РОБОТУ У 2017 РОЦІ

Дата: 24.05.2018 11:00

23.05.2018 року відбулись збори громадян за місцем проживання Ягодинського старостинського округу:

- о 10.00 год. в с. Старий Бобрик в приміщенні Старобобрицького клубу;

- о 12.00 год. в с. Ягодинка в приміщенні Ягодинського клубу;

- о 14.00 год. в с. Турчинка в приміщенні Турчинецького клубу;

В.о. старости  Станіслав Фелінардович Шемет прозвітував про роботу у 2017 році.

Мешканці округу мали можливість задати  хвилюючі питання до селищного голови Григорія Рудюка, висловити проблемні питання тощо.

Поспілкувались на теми: реформа у галузі медицини, функціонування ФАПів на території громади, поточний ремонт вулиць, вуличного освітлення, встановлення додаткових зупинок та дитячих майданчиків, вивезення сміття.

Дуже конструктивним виявився діалог  в с. Турчинка, в ході якого намічено ряд завдань та шляхи їх вирішення.

Було обрано представників від Ягодинського старостинського округу на конференцію представників громадян Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади за місцем проживання, яка відбудеться у центральній садибі у червні.

Звіт старости співпав із відзначенням міжнародного Дня героя. По закінченню працівники клубних закладів, гурт «Мальви», заспівали патріотичних та жартівливих пісень.

В селі Турчинка було представлено на загальний огляд персональні вироби (вишивка бісером, нитками, вироби із бісеру та портрети).