ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ВІД ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 27.04.2018 16:01
Кількість переглядів: 959

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – Детальний план території

Земельної ділянки для будівництва амбулаторії комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради на вул. Квітневій, в смт. Нова Борова, Хорошівського району, Житомирської області

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території по вул. Квітневій та вул. Шкільній, в смт. Нова Борова.

Містобудівна документація – детальний план території, розроблена на підставі рішення 23 сесії 7 скликання Новоборівської селищної ради за № 494 від 22.12.2017 року.

Замовник: Новоборівська селищна рада.

Платник: Новоборівська селищна рада.

Виконавець: Комунальне підприємство “Облархпроект” Житомирської обласної ради.

Місце розташування: смт. Нова Борова, вул. Квітнева або вул. Шкільна.

З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися в Новоборівській селищній раді в відділі земельних ресурсів, понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00. Відповідальний начальник відділу земельних ресурсів Новоборівської селищної ради Гаращук Олександр Петрович.

Пропозиції та (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймається до 30 травня 2018 року включно, за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А в кабінеті відділу земельних ресурсів.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7        ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу земельних ресурсів Гаращук Олександр Петрович.

Громадські слухання будуть проходити о 14.00 год. 31 травня 2018 року в  залі засідань Новоборівської селищної ради за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А (2 поверх).

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.