ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 26-Ї СЕСІЇ VII-ГО СКЛИКАННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 30.03.2018 16:46

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 11 квітня 2018 року о 10:00 годині, в адміністративному приміщенні cелищної ради вібудеться 26-та сесія VIІ-го скликання.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

Співдоповідач: Цюпа Л.С. – начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер селищної ради

Пояснювальна записка

2. Про спрямування залишку коштів освітньої субвенції у 2018 році.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

3. Про передачу іншої субвенції з бюджету Новоборівської селищної ради до Житомирського обласного бюджету на 2018 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

4. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоборівської селищної ради.

Доповідач: Стретович О.О. – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Співдоповідач: Прищепа Л.А. – начальник відділу освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради

5. Про внесення змін до структури відділу освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради.

Доповідач: Прищепа Л.А. – начальник відділу освіти, охорони здоров’я і соціально- культурної сфери Новоборівської селищної ради

6. Про реорганізацію Фасівського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад I-II ступенів дошкільний навчальний заклад» та Небізького НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад I-II ступенів».

Доповідач: Стретович О.О. – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Співдоповідач: Прищепа Л.А. – начальник відділу освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради

7.  Про затвердження Програми «Молодь і родина Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади» на 2018-2020 роки.

8.  Про затвердження Програми розвитку надання соціальних послуг по Новоборівській селищній об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки.

9. Про затвердження Програми соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів  війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних  змагань  (ОУН-УПА) та незахищених верств населення на 2018-2022 роки (нова редакція).

Доповідач: Прищепа Л.А. – начальник відділу освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради

10. Про затвердження Програми розвитку культури і туризму Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

11. Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади (нова редакція).

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

12. Про затвердження Програми розвитку Новоборівського центру розвитку дитини «Казка» на 2018-2022 роки

Доповідач: Шкорбот Н.Г. – директор Новоборівського ЦРД «Казка»

Земельні  питання.