Інформація про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку

Дата: 23.11.2016 15:59

На виконання постанови від 11 березня 2011р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов» (далі - Реєстр), виконкомом селищної ради до 31 грудня 2016 року проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконкомі, з метою включення громадян до даного Реєстру.

Для перереєстрації громадянам необхідно звернутись до Новоборівської селищної ради (графік прийому: вівторок, п’ятниця з 08:00 до 12.00; з 13:00 до 17:00) з наступними документами:

1. Довідка про склад сім’ї та реєстрацію (відповідно до додатку 2 до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР).

2. Довідка бюро технічної інвентаризації про наявність/відсутність власності (на всіх членів сім’ї, хто перебуває на обліку).

3. Копія паспорту та ідентифікаційного номера (на всіх членів сім’ї, хто перебуває на обліку).

4. Довідка з місця роботи (на всіх членів сім’ї, хто перебуває на обліку) або довідка з пенсійного фонду.

5. Викопіювання плану приміщення або копія технічного паспорта житлового приміщення (при наявності).

6. Документ, що підтверджує пільгу черговика (при наявності).

Особливу увагу Новоборівська селищна рада просить звернути військовослужбовцям, звільненим в запас або відставку, які не поновлювали документи в обліковій справі по квартирному обліку понад 1 рік.

Громадяни, які не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку та не будуть внесені до Реєстру, не вважатимуться такими, що потребують поліпшення житлових умов. Жилі приміщення надаються громадянам, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов та внесені до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.