ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ШОСТОЇ СЕСІЇ ПЕРШОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 10.06.2016 15:29

7 червня відбулася чергова 6 сесія селищної ради першого скликання. На сесії були присутні 18 депутатів селищної ради, депутати районної ради - Крещенко О.М., Орликовський А.Т., депутат обласної ради - Пінський О.В., старости, представники установ та організацій.

На сесії були прийняті зміни до селищного бюджету,  затверджено статут селищної об'єднаної територіальної громади, затверджнені програми:

Програма приватизації об’єктів комунальної власності Новоборівської селищної ради ОТГ на період повноважень ради І скликання;

Програма роботи з обдарованою молоддю на 2016-2020 роки;

Програма стимулювання населення ОСББ Новоборівської селищної ради ОТГ до ефективного використання енергетичних ресурсів на енергозбереження на 2016-2020 роки.

Також рішенням сесії було створено «Відділ комунального господарства, благоустрою та архітектури» Новоборівської селищної ради ОТГ, затверджено положення:

Положення про відділ комунального господарства, благоустрою та архітектури Новоборівської селищної ради ОТГ;

Положення про резервний фонд селищного бюджету смт. Нова Борова на 2016 рік.