71-ша річниця перемоги у Другій світовій війні

Дата: 10.05.2016 15:17

9 травня залишається незмінно трагічним та скорботним, але в той же час і світлим святом, яке об’єднує мільйони людей аби вшанувати загиблих та живих героїв страшної війни. В понеділок 9-го травня в селищі  Нова Борова відбувся мітинг присвячений 71-й річниці перемоги у Другій світовій війні над нацизмом.

На святкування пам’ятного дня біля братської могили зібралося багато жителів громади, представників підприємств, установ та організацій громади, ветерани селища, а також ветерани Іршанської об’єднаної громади.

Цікавою була святкова програма, учасники якої вітали присутніх піснями та теплими словами. Селищний голова Григорій Рудюк побажав ветеранам міцного здоров’я, довголіття, достатку та мирного неба. Релігійні організації громади провели молебень за загиблими героями. В кінці свята присутні вшанували загиблих покладанням квітів до братської могили.

Також 9-го травня відбулися мітинги в селі Турчинка, Кропивня, Небіж, Фасова.

Висловлюємо щиру подяку приватним підприємцям територіальної громади, які допомогли у проведені свята до Дня Перемоги.