МАЙЖЕ 500 КІЛОМЕТРІВ ДОРІГ ЖИТОМИРЩИНИ ПЛАНУЮТЬ ВІДРЕМОНТУВАТИ У 2017 РОЦІ

Дата: 21.07.2017 15:12

358,4 млн. грн. зможе отримати Житомирська область від перевиконання збору митних платежів у 2017 році. Ця сума передбачена на будівництво, реконструкцію та ремонт майже 500 км. автомобільних доріг у рамках експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування. Про це повідомили на сайті Житомирської ОДА.

Комітет з питань бюджету Верховної Ради України погодив 12 липня перелік доріг, які будуть відремонтовані у 2017 році.

До переліку доріг, які будуть відремонтовані у 2017 році, першочергово включили дороги, які ведуть до НУШів, опорних шкіл, аби підвіз дітей був безпечним.

За 358,4 млн. грн. планують реалізувати 99 проектів дорожньої інфраструктури.  Із них на 44 об’єктах заплановано провести поточний середній ремонт (305,1 млн. грн.), на 14 – капітальний ремонт (45,1 млн. грн.) та на 41 – виготовити проектно-кошторисну документацію (8,2 млн. грн).

Кошти на ремонт, реконструкцію і будівництво доріг – це 50 відсотків суми перевиконання збору митних платежів.

Джерело: Житомирська ОДА