МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Дата: 26.04.2016 15:09

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги.

Вимоги до претендентів:

-   вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;

-   вільне володіння українською мовою;

-   доброчесність, толерантність;

-   спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;

-   аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну інформацію;

-   рівень досвідченого користувача персонального комп'ютера;

-   стресостійкість.

Підтверджений досвід волонтерської діяльності/участі у діяльності громадських організаціях/ініціативних групах, які надають допомогу вразливим суспільним групам, є перевагою.

Для участі у конкурсі претендентам необхідно:

1) до 18 години 00 хвилин 4 травня 2016 року заповнити заявку на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua. Надіслані в інший спосіб та/або з порушенням встановленого строку заявки не розглядаються;

2) до 00 годин 00 хвилин 16 травня 2016 року пройти курс дистанційного навчання «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги» (далі - курс дистанційного навчання). Зареєструватися на курсі дистанційного навчання зможуть ті претенденти, які отримають запрошення Координаційного центру з надання правової допомоги, надіслане на адресу електронної пошти, вказану в заявці. Проходження претендентами курсу дистанційного навчання завершується о 00 годин 00 хвилин 16 травня 2016 року.

Претенденти, які відповідають встановленим вимогам та пройшли курс дистанційного навчання, будуть запрошені на інтерв'ю шляхом надсилання регіональними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомлення на адреси електронної пошти, вказані претендентами в заявках. Інтерв'ювання розпочнеться після 16 травня 2016 року. Для проходження інтерв'ю необхідно буде прибути до приміщення відповідного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та пред'явити паспорт громадянина України.

Прийняття на роботу здійснюватиметься директорами відповідних регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до законодавства про працю України в межах повноважень та в порядку, що визначені Положенням про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 10 березня 2015 р. № 329/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 березня 2015 р. за № 266/26711.

Методологічна підтримка проведення конкурсу здійснюється українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством закордонних справ, горгівлі та розвитку Канади. У Житомирській області (відповідно до юрисдикції Коростенського МЦ з надання БВПД) бюро будуть утворені у смт. Лугини, Народичі, Хорошів (Володарськ-Волинському), містах Малин та  Овруч.

Запрошуємо до участі у конкурсі!

За інформацією звертайтесь до Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Коростень, Житомирська область, 11509, Україна Т/Ф:(04142)5-09-45, 5-09-49, Е: korosten.zhytomyr@legalaid.gov.ua