Новоборівська громада

Житомирська область, Житомирський район

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ВІД ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 04.09.2017 15:06
Кількість переглядів: 867

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – Детальний план території

«Розміщення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Житомирська, в с. Старий Бобрик, Хорошівського району, Житомирської області»

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території по вул. Житомирській в селі Старий Бобрик, Хорошівського району.

Містобудівна документація – детальний план території, розроблена на підставі рішення сесії Новоборівської селищної ради № 103 від 19 квітня 2016 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території».

Замовник: Новоборівська селищна рада.

Платник: Рудницький Микола Юліанович.

Виконавець: ФОП Молодико Юрій Володимирович.

Місце розташування: с. Старий Бобрик, вул. Житомирська.

З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися в Новоборівській селищній раді в відділі земельних ресурсів, понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00. Відповідальний спеціаліст-землевпорядник Гаращук Олександр Петрович.

Пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймається до 4 жовтня  2017 року включно, за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А в кабінеті відділу земельних ресурсів.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу земельних ресурсів Гнітецький Олександр Миколайович

Громадські слухання будуть проходити о 14.00 год. 5 жовтня 2017 року в  залі засідань Новоборівської селищної ради за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А (2 поверх).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь