ЖОДНОГО РІШЕННЯ ДЛЯ МОЛОДІ – БЕЗ МОЛОДІ!

Дата: 09.02.2018 14:53

Новоборівська об’єднана територіальна громада стала на шлях введення в дію молодіжної політики в органах місцевої влади.

Кому як не молоді найкраще знати, які зміни необхідні громаді, для покращення життя молодих громадян?

Членами виконавчого комітету Новоборівської селищної ради проведено перші зустрічі з молоддю в Новоборівському ліцеї та Новоборівській гімназії. Наступним кроком заплановано зустріч з молодими ініціативними громадянами Новоборівської ОТГ.

Розроблено положення про Молодіжну Раду та проект рішення про створення повноцінної Молодіжної Ради при Новоборівській селищній раді, які будуть винесені на розгляд та затвердження сесії та виконавчого комітету.

Активна молодь селища вже залучається до управлінських рішень для покращення умов проживання, активного дозвілля та творчої реалізації молодих громадян. За подання майбутніх претендентів, найближчим часом буде вирішене питання відкриття хореографічного гуртка на території громади.