ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ

Дата: 26.07.2017 14:50

Запрошення до участі у Конкурсі

1. Організація громади «Новоборівська спілка учасників та ветеранів АТО об’єднаної територіальної громади»  та Програма розвитку ООН (Проект «Верховенство права та правосуддя на рівні громад у районах України, постраждалих від конфлікту») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Вдосконалення правосуддя на рівні громад через зміцнення потенціалу установ, щодо надання послуг на основі прав людини та ефективного доступу до правосуддя», за адресою:

Новоборівська селищна бібліотека: Житомирська обл., Хорошівський р-н,  смт. Нова Борова, вул. Освіти, 7а – роботи по виготовленню, демонтажу та монтажу двостворчатих вхідних дверей  та двостворчатих міжкімнатних дверей на металеві з утепленням;

Новоборівський будинок культури: Житомирська обл., Хорошівський р-н, смт. Нова Борова,  вул. Незалежності, 11 – роботи по виготовленню, демонтажу та монтажу одностворчатих вхідних дверей на металеві з утепленням;

Кропивнянська сільська бібліотека: Житомирська обл., Хорошівський р-н, с. Кропивня,       вул. Рад, 35 – роботи по виготовленню, демонтажу та монтажу двостворчатих міжкімнатних дверей та одностворчатих міжкімнатних дверей на металеві з утепленням;

Небізька сільська бібліотека: Житомирська обл., Хорошівський р-н, с. Небіж, вул. Щорса, 2 – роботи по виготовленню, демонтажу та монтажу одностворчатих вхідних дверей на металеві з утепленням;

Фасівська сільська бібліотека: Житомирська обл., Хорошівський р-н,  с. Фасова,                    вул. Б.Хмельницького, 41а – роботи по виготовленню, демонтажу та монтажу двостворчатих вхідних дверей та одностворчатих міжкімнатних дверей на металеві з утепленням;

Кам’янобрідська сільська бібліотека: Житомирська обл., Хорошівський р-н,                                  с. Кам’яний Брід, вул. Воздвиженська, 58а – роботи по виготовленню, демонтажу та монтажу заміна двостворчатих міжкімнатних дверей на металеві з утепленням;

Турчинецька сільська бібліотека: Житомирська обл., Хорошівський р-н, с. Турчинка,             вул. Преображенська – роботи по виготовленню, демонтажу та монтажу двостворчатих вхідних дверей на металеві з утепленням.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Житомирська обл., Хорошівський р-н, смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А (приміщення Новоборівської селищної ради, в кабінеті заступників селищного голови  по роботі виконавчих органів).  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж об о 11.00, 14.08.2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Контактна особа: Семеній Руслан Іванович (067) 98-035-14.

Додатки