Подяка благодійникам

Дата: 10.01.2017 14:37

Фото без описуНовоборівська селищна рада висловлює щиру подяку благодійникам: Пухтаєвичу М.Г. - політичний діяч та волонтер, Бондарю І.К. - ТОВ "Валки-Ільменіт", Беляку О.П. - ТОВ "Укр Габро", Ніколаєнку В.М. - ТОВ "Юніком-Пром", Крещенку О.М. - ПАТ "Оранта", Федоренко С.І. - ТОВ "Гамма ЛТД", Ігіній С.О. - МПП "Арго", Сьомі В.М. - ТОВ "Агріс-Полісся", Войтенку В.Д. - ЛТД "Центр Анастасія", Білицькому А.В. - ТОВ "Полісся-Інвест", ФОП Литвинчук А.М., ФОП Телецькій О.Л., ФОП Литвинчук Т.В., ФОП Єрмак Л.Т., ФОП Кужелюку А.М, Березі В.Ф. - ТОВ "Оптима", які надали новорічні подарунки до новорічних та різдвяних свят для дітей Новоборівської об'єднаної громади.

Завдяки їхній небайдужості та підтримці подарунками було охоплено велику кількість дітей громади дошкільного та шкільного віку, а саме: дітей сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей з функціональними обмеженнями, переселенців, дітей батьки яких є учасниками АТО, обдарованих та інших. Всім щиро дякуємо за допомогу та розуміння.