«Від прагнень до звершень»

Дата: 26.12.2016 13:58

У відкритому доступі для перегляду та завантаження з’явилася збірка успіхів створених у 2015 році 159 об’єднаних територіальних громад «Від прагнень до звершень», презентована під час Форуму об’єднаних громад, що відбувся 15 грудня у Києві.

Збірка містить інформацію про фінансові ресурси та проекти усіх 159 об’єднаних громад, які майже рік працюють у нових бюджетних умовах і мають нові повноваження.

Видання підготовлене Мінрегіоном за сприяння U-LEAD з Європою: «Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку».

Завантажити збірку

Житомирська область