ГРОМАДА ЯКА НАДИХАЄ

Дата: 02.02.2018 13:43

Саме такий відгук отримала Новоборівська об’єднана територіальна громада від представниці Фонду Чарльза Стюарта Мотта -  Ірини Коври та представниць Асоціації малих міст України.

2 лютого 2018 року у актовому залі Новоборівської ОТГ було презентовано програму «Залучення громадян до реалізації Стратегії розвитку Новоборівської ОТГ на 2017 рік» На захід були запрошені представники громадськості, старости та члени моніторингового комітету з реалізації Стратегії розвитку Новоборівської об’єднаної територіальної громади.

Семеній Руслан Іванович, заступник селищного голови з роботи виконавчого комітету відзначив, що саме активна громадськість стала основною рушійною силою в реалізації Стратегії розвитку. В ході реалізації Стратегії Новоборівська ОТГ подолала велику кількість труднощів, але змогла досягнути значного економічного розвитку та покращення умов проживання мешканців громади.

В ході презентації Ірина Ковра, консультант проекту зі стратегічного планування та місцевого економічного розвитку, презентувала основні методи та інструменти залучення громадян .

Матвієнко Анна спеціаліст з економічного та інвестиційного розвитку громади надала моніторинговий звіт реалізації Стратегії розвитку громади. Стратегія розвитку громади була запланована на 2017 – 2020 рік, але вже в 2017 році зусиллями усієї громади реалізовано 40% стратегічних завдань. Також учасникам презентації було запропоновано ознайомитися з реалізацією «Програми залучення громадян до реалізації Стратегії розвитку ОТГ». Протягом 2017 року 80% мешканців громади були ознайомлені зі Стратегією розвитку громади, 68% активних громадян сприяли в реалізації Стратегії розвитку.

В заключному слові Ірина Ковра відзначила, що приємно вражена динамічним розвитком громади, активним залученням громадян до реалізації Стратегії розвитку громади.

Матвієнко Анна -  спеціаліст з економічного

та інвестиційного розвитку громади