Відбулися громадські консультації щодо обговорення стратегії розвитку громади

Дата: 15.03.2017 13:43

10 березня відбулися громадські консультації в Фасівській та Небізькій внутрішніх громадах. Заступники селищного голови по роботі виконавчих органів Новоборівської селищної ради Стретович О.О. та Семеній Р.І.  ознайомили жителів сіл з проектом стратегії розвитку Новоборівської селищної об'єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.

З жителями сіл відбулися зустрічі в приміщеннях шкіл, де  були розглянуті хвилюючі їх питання. В селі Фасова найбільш наболілим питанням були терміни проведення  ремонтних робіт з перекриття шкільного даху. Також відповідали на питання щодо освітлення вулиць та ремонту доріг. Громадяни звернулися до заступників з проханням вирішити проблеми дорожнього руху в селі Фасова по головній вулиці, а саме встановити засіб типу «лежачий поліцейський» та дорожній знак "Рух транспортних засобів, маса яких перевищує 10 т, заборонено" з двох сторін під'їзду до мосту.

Жителі села Небіж  підняли питання по освітленню вулиць, ремонту доріг.

Заслухавши всі проблеми  та зауваження громадян заступники селищного голови зазначили, що саме шляхи вирішення вищевказаних проблем  передбачені заходами стратегії.

За висновками громадських консультацій  всі нові пропозиції та зауваження будуть внесенні до кінцевої версії стратегії розвитку громади.