Подяка за допомогу місту Авдіївка

Дата: 08.02.2017 13:32

Новоборівська селищна рада висловлює щиру подяку за гуманітарну допомогу місту Авдіївка, яке постраждало від ворожих обстрілів на сході України, всім небайдужим,

а саме: ПП «Фарм Сервіс», ФОП Червінській А.В., ФОП Власюк Л.В., ТОВ «Вітан», ТОВ «Юніком Пром», ФОП Паранському І.Л., Всеукраїнському Союзу Християни Віри Євангельської П’ятидесятникам, апарату селищної ради, працівникам Комунального закладу «Центр ПМСД»,  ФОП Гончаруку В.В., ТОВ «УкрГабро», ФОП Бокелавадзе, ТОВ «Буц і К», ФОП Кравченку О.С., ФОП Литвинчуку В.М., ФОП Трикутько В.І., ФОП Александровій В.П., ФОП Ореховському О.А, Заречній Г.С., ФОП Пишнюк С.І., ФОП Кучер І.В., ФОП Бількевичу М.Ю, персоналу та учням Новоборівського ліцею і Новоборівської гімназії, ЦРД «Казка», ЦРД «Сонечко».

Завдяки спільним зусиллям було зібрано теплий одяг, продукти харчування, засоби особистої гігієни та ін. Всім дякуємо за оперативність та розуміння!