БІБЛІОТЕКИ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ НОВУ ОРГТЕХНІКУ

Дата: 28.12.2017 13:04

Сьогодні 28 грудня 2017 року відбулося урочисте  вручення оргтехніки у рамках проекту «Вдосконалення правосуддя на рівні громад через зміцнення потенціалу установ, щодо надання послуг на основі прав людини та ефективного доступу до правосуддя».

Проект здійснено громадською організацією «Новоборівська спілка учасників та ветеранів АТО об’єднаної територіальної громади» (голова – Штефа О.М.) за сприяння селищної ради, відділу освіти за грантові кошти ПРООН.

В рамках проекту встановлено онлайн пункти у 7  бібліотеках громади для надання безоплатної правової допомоги (встановлено металеві двері, грати на вікна, закуплено оргтехніку: ноутбуки, багатофункціональний принтер, маніпулятори та мережеві фільтри-подовжувачі) та проведено Інтернет для потреб населення громади.

Також в   смт. Нова Борова по вул. Незалежності, 11 облаштовано пункт надання допомоги дільничному (на стадії завершення ремонт кімнати та облаштування робочого місця дільничного), завдяки чому мешканці громади матимуть можливість зв’язатись з дільничним офіцером в режимі онлайн, отримати консультацію та подати заяву.

Висловлюємо щиру подяку спеціалісту відділу інвестицій селищної ради Грозовській Світлані Миколаївні, яка безпосередньо була куратором даного проекту , громадській організації, експерту ПРООН Жанні Чмут та  всім, хто прийняв активну участь у реалізації проекту.

Шановні мешканці громади звертаємо вашу увагу, що відтепер ви маєте можливість скористатись даною послугою у відкритих он-лайн пунктах.