СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ ВІДЗНАЧЕНО ДЕРЖАВНОЮ НАГОРОДОЮ

Дата: 01.04.2016 12:48

З1 березня відбулась четверта сесія сьомого скликання Житомирської обласної ради на яку було запрошено селищного голову Рудюка Григорія Лаврентійовича. На початку сесії голова облдержадміністрації Сергій Машковський та голова облради Анжеліка Лабунська нагородили почесними відзнаками жителів області.

Відповідно до указу Президента України № 683/2015 від 7 грудня 2015 року, за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм Григорія Лаврентійовича нагорорджено Орденом «За заслуги»  III ступеня.

Вітаємо голову Новоборівської громади з отриманням високої державної нагороди, та бажаємо міцного здоров’я, успіхів, терпіння та невтомності в повсякденній, відповідальній роботі.

Фото пресс служби Житомирської ОДА