Завершилося навчання в школі місцевого самоврядування 2016

Дата: 06.12.2016 11:41
Кількість переглядів: 949

Школа місцевого самоврядування - 2016 успішно завершилася 1 грудня 2016 року. Триденне очне навчання для представників місцевого самоврядування різних рівнів та регіональних ЗМІ з різних областей України було зорганізоване Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO у тісній співпраці з Асоціаціями органів місцевого самоврядування (ВАССР, УАРОР, АММУ).

Цьогорічний навчальний план Школи складався з двох електронних курсів та двох очний сесій та відбувався за таким розкладом: е-курс “Децентралізація: повноваження - ресурси - відповідальність”  19-30 вересня 2016 р.; I очна сесія, м. Київ  11-13 жовтня 2016 р.; е-курс “Управління проектами з місцевого розвитку”  17 жовтня - 25 листопада 2016 р.; II очна сесія, м. Київ 29 листопада - 01 грудня 2016 р.

Слухачами Школи стали члени Асоціаціацій органів місцевого самоврядування (ВАССР, УАРОР, АММУ):  сільські та селищні голови; голови сільських та селищних об’єднаних територіальних громад; депутати сільських/селищних рад; голови районних і обласних рад; депутати районних і обласних рад;міські голови; голови міських об’єднаних територіальних громад; депутати міських рад. Також цього року навчання проходило дві нові цільові групи – старости в ОТГ та представники регіональних ЗМІ.

Учасники впродовж трьох днів навчалися за наступними тренінговими модулями: зарубіжний досвід розвитку Асоціацій ОМС, практичні питання законодавства про місцеві вибори, стратегічне планування розвитку громад, управління ресурсами територіальних громад, місцеві фінанси, ефективна міжособистісна комунікація та ін.  

Також у рамках школи відбулася зустріч учасників з представниками секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, під час якої було обговорено взаємозв’язок ОМС із комітетами Верховної Ради України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.