Новоборівська громада

Житомирська область, Житомирський район

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації

Дата: 23.12.2016 11:33
Кількість переглядів: 762

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – Детальний план території  

Реконструкція існуючого магазину з прибудовою та надбудовою за адресою смт Нова Борова, вул. Казкова, 3-а

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території по вул. Казкова, 3-а в селищі міського типу Нова Борова.

Містобудівна документація – детальний план території, розроблена на підставі рішення сесії Новоборівської селищної ради № 213 від 16.11.2016 року.

Замовник: Новоборівська селищна рада.

Платник: Власюк Павло Васильович

Виконавець: ФОП Євдокименко Олексій Володимирович

Місце розташування: смт. Нова Борова, вул. Казкова, 3-а

З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися в Новоборівській селищній раді в відділі земельних ресурсів, понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00. Відповідальний спеціаліст-землевпорядник Гаращук Олександр Петрович.

Пропозиції та (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймається до 23 січня 2017 року включно, за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9а в кабінеті відділу земельних ресурсів.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу земельних ресурсів Гнітецький Олександр Миколайович

Громадські слухання будуть проходити о 14.00 год. 24 січня 2016 року в  залі засідань Новоборівської селищної ради за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9а (2 поверх).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь