«ПІДТРИМКА РОЛІ ГРОМАД В УПРАВЛІННІ МІСЦЕВИМ РОЗВИТКОМ В УКРАЇНІ»: ХІД РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

Дата: 27.06.2017 11:28

Асоціація малих міст України за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта починає реалізацію нового проекту «Підтримка ролі громад в управлінні місцевим розвитком в Україні», спрямованого на підтримку розвитку місцевої демократії в об'єднаних територіальних громадах та малих містах України.

Метою проекту є сприяння самоорганізації населення і посиленню ролі громад малих міст і селищ України в місцевому управлінні, що є головною умовою успішної реформи децентралізації.

Учасники: Валентина Полтавець - виконавчий директор Асоціації малих міст України; Павло Козирєв - голова Асоціації малих міст України, міський голова м.Українка (Київська обл.); Олексій Рябоконь - голова Пирятинської об'єднаної територіальної громади (Полтавська обл.); Григорій Рудюк - голова Новоборівської селищної об'єднаної територіальної громади (Житомирська обл.); Валерій Немировський - голова Томашпільської об’єднаної територіальної громади; Ірина Ковра - експерт; Наталія Гринчук - експерт; Анатолій Ковтонюк - експерт; Айдер Сеїтосманов - керівник проекту; Юлія Чумак - асистент проекту; Антоніна Домікан - асистент з комунікаційних питань; Ірина Кара - керуюча справами, м. Українка (Київська обл.); Лариса Кочур - керуюча справами, Пирятинська ОТГ (Полтавська обл.).