ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА ВРУ ДЗЮБЛИКА ПАВЛА ВОЛОДИМИРОВИЧА

Дата: 18.09.2017 11:04

Шановний Павло Володимирович!!!

Прийміть щиросердечні поздоровлення з Днем народження!

Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів!

Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!
Впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро!

Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

З повагою колектив Новоборівської селищної ради