ДО ВІДОМА ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ

Дата: 30.06.2017 10:43

26 квітня 2017 року Кабінет Міністрів України ухвалив рішення провести цьогорічнy монетизацію частини зекономлених субсидій.

Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам - еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії (135 грн.) або 100 кубів газу  (695,79 грн.), якщо цей ресурс використовується для опалення.

До органу праці та соціального захисту населення  підприємствами- виробниками/виконавцями послуг вже надано списки  субсидіантів, які вели енергоефективне домогосподарство.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії також може відслідкувати у своїй платіжці.

Для отримання коштів необхідно в період  з 1 липня до 1 вересня цього року подати до управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації заяву (довільної форми), на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність, де вказати особовий рахунок одержувача субсидії  в банківській установі або відділення поштового зв’язку , куди повинні перераховуватися кошти.

На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути вже відкритим.