Запрошуємо до участі в суботнику

Дата: 16.03.2017 10:19

25.03.2017 року в селищі Нова Борова та на територіях внутрішніх громад відбудеться суботник з прибирання у місцях загального користування (рекреаційних зонах, зонах відпочинку, місцях зібрання громадян), з метою забезпечення благоустрою, чистоти та порядку в селищі, збереження об'єктів благоустрою, створення умов сприятливих для життєдіяльності мешканців, захисту довкілля, покращення санітарного стану на території Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади.

При собі мати інвентар необхідний для прибирання.

Збір громадян відбудеться о 08:00 біля будівлі селищної ради, о 09:00 на пляжі.

31.03.2017 року відбудеться суботник  прилеглих територій комунальних закладів, автобусних зупинок, братських могил, з метою забезпечення благоустрою, чистоти та порядку в селищі, збереження об'єктів благоустрою, створення умов, сприятливих для життєдіяльності мешканців, захисту довкілля, покращення санітарного стану на території Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Суботник відбудеться за  участю працівників комунальних підприємств.

Збір о 13.00 годині.

При собі мати інвентар необхідний для прибирання.