11-та сесія 1-го скликання

Дата: 12.12.2016 10:17

9 грудня відбулося чергове засідання 11 сесії селищної ради, на порядку денному якої було розглянуто 19 питань. Присутніми на сесії були 14 депутатів із 28 обраних.

На початку сесії було розглянуто питання щодо внесення змін до селищного бюджету.

У зв’язку з ліквідацією сільських рад депутати прийняли рішення про ліквідацію Кропивнянської, Ягодинської, Небізької, Фасівської виборчих дільниць для зняття іх з державної реєстрації. Для забезпечення відновлення вуличного освітлення сесією ради було прийнято рішення про приймання до комунальної власності селищної ради мереж та приладів вуличного освітлення по населеним пунктам Кропивня та Фасова.

Протягом пленарного засідання сесії були розглянуті земельні питання, питання щодо надання матеріальної допомоги незахищеним верствам населення, затверджено Положення про порядок надання послуг у сфері розваг на території Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

Також на сесії селищної ради були розглянуті та підтримані звернення депутатів Черняхівської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо проведення капітального ремонту дороги «Житомир-Виступовичи» та звернення депутатів Андрушівської районної ради щодо недопустимості та неприйнятності зняття мораторію на експорт деревини.

Поіменне голосування