Створено нову асоціацію ОМС «Асоціація об’єднаних територіальних громад»

Дата: 02.12.2016 09:25

25 листопада у місті Києві відбулися Установчі збори, на яких було створено нову Асоціацію органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад». Асоціація створена відповідно до закону зі статусом місцевої асоціації ОМС.

Ініціаторами створення Асоціації стали об’єднані територіальні громад з трьох різних регіонів: Новоборівська селищна рада (Житомирська область), Новоукраїнська міська рада (Кіровоградська область), Пирятинська міська рада (Полтавська область).

Головою Асоціації обрано Олександра Корінного - Новоукраїнського міського голову, заступниками голови Олексія Рябоконя -  Пирятинського міського голову, та Григорія Рудюка, - Новоборівського селищного голову.

Установчі збори ухвалили Звернення (нижче) до органів місцевого самоврядування ОТГ і громад, що об’єднуються, у якому викладено головні завдання та принципи діяльності Асоціації.

До об’єднання в Асоціацію запрошено міські, селищні, сільські ради об’єднаних територіальних громад із усіх регіонів України.

За роз’ясненнями щодо усіх питань діяльності Асоціації об’єднаних територіальних громад, у тому числі щодо процедури та умов вступу в Асоціацію можна звертатися до членів виконавчої дирекції Асоціації:

Валентина Полтавець, виконавчий директор, член Правління Асоціації, +380679291287

Ігор Абрам’юк, директор з питань розвитку, член Правління Асоціації, +380503749525

Електронна адреса виконавчої дирекції Асоціації: lsga.atc@gmail.com

Джерело ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ